LeadTech LT800 inkjet kodlama

Üretiminiz durmasın...

Öne Çıkan ÖZellikler

LT800 inkjet kodlama makinesi dakikada 450 metre yazdırma kabiliyetine sahiptir. Ayrıca düşük hızlarda dahi aynı kalitede baskılar vererek kararlı çalışmasını sürdürür.

LT800 inkjet kodlama makinesi 60 micron nozzle ünitesi sayesinde tıkanmaları ve stabil yazı kalitesini daima korur.

LT800 inkjet kodlama makinesi ürünlere 30mm mesafeden temassızca baskılar alabilir. Böylece ürün üzerindeki parçacıklar baskı kafasına oluşturabilecek kirlenmenin önüne geçilir.

LT800 inkjet kodlama makinesi 34 damla ile mesajlarınızda daha fazla alan sağlayarak klasik 32 damla yazıcılardan farklı ve esneklik sağlayacaktır.

LT800 inkjet kodlama makinesi kolay editor sayesinde hızlıca mesajlarınızı oluşturabilecek, menüler arasında kaybolmayacaksınız.

LT800 inkjet kodlama makinesi çoklu lisan seçeneği ile Türkçe, İngilizce, Arapça vb dillerde mesaj ve/veya kullanıcı arayüzü ile ihracat gönderilerinizde size yardımcı olacaktır. 

LT800 inkjet kodlama makinesi 7 inch ekranı tam dokunmatik hassasiyeti ile işlerinizi kolaylaştıracak ve özellikle logo benzeri grafik tabanlı oluşturacağınızı mesajlarda size hız sağlayacaktır.

Lt800 inkjet kodlama makinesi Otomatik Temizlik özelliği ile makinenizi kapattığınızda sistemi tamamen temizleyerek, yeni güne başlarken tertemiz açılışlar sağlar ve tıkanmaların önüne geçer.

Lt800 inkjet kodlama makinesi Otomatik Nozzle Isıtıma özelliği ile değişen ortam ısısında makinenizin mürekkep ve kafa sıcaklığı her zaman aynı tutarak stabil yazdırmanızı sağlar.

Lt800 inkjet kodlama makinesi Otomatik Damla Ayarı ile mürekkep damlalarını her zaman aynı şekilde kopartarak yazı bozuklukların önüne geçer.

Lt800 inkjet kodlama makinesi Otomatik Vizkosite özelliği ile mürekkebinizin yazdırma sırasında vizkosite değeri değişikliğini algılayarak olması gereken değere otomatik olarak getirir ve stabil yazdırmaya devam eder. 

LT800 inkjet kodlama makinesi Otomatik EHT (Damla Saptırma) sayesinde yazıyı oluşturacak damlaların her zaman olması gereken alana düşmesini sağlayarak yazının sürekli düzgün olmasını sağlar.

Dropjet

LeadTech LT800 inkjet kodlama

LeadTech LT800 inkjet kodlama ile yüzeylere sorunsuz baskılar alacaksınız!

Translate »