LT800 inkjet kodlama

LT800 inkjet kodlama makinesi ile 5 satır’a kadar kodlama yapabilirsiniz. Kodlamada kullanabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınız kolay mesaj editöründen oluşturabileceksiniz. LT800 inkjet kodlama makinesi ile en başta tarih, saat, sayaç, lot ve/veya parti numaralarınızı yazdırabilir, bunun yanında logo, barkod, karekod, ean barkod, datamatrix kodlarınızı yazdırabilirsiniz. Hat hızınıza uygun tasarlanmış olan LT800 inkjet kodlama makinesi dakikada 450 mt gibi hızlara (5×5 font) ulaşarak üretim hızınıza eşlik eder. Üstelik yeni teknolojisi ile değişken hava şartlarına bağlı olarak oluşan yazdırma bozukluklarını, kafasında bulunan 4 valf ve ısıtıcısı ile ile sürekli ve stabil bir yazdırma sizlere sunmaktadır. Değişen vizkosite değerlerini algılayarak otomatik olarak modülasyona müdahele eder ve siz farkında bile olmadan düzgün yazdırmaya devam eder. Üstelik yazdırırken emsallerine göre %40 daha az sarf malzeme harcadığından bütçenize olumlu katkı sağlayacaktır. İnkjet kodlama makinesi üzerindeki dokunmatik ekranı ile makinenizdeki tüm parçaların çalışma performans testlerini manuel olarak test ederek oluşabilecek arızaları önceden görebilir zaman kaybetmeden teknik destek alabileceksiniz. Aslında LT800 inkjet kodlama makinesi sizin için bu işlemleri sürekli denetleyerek rapor olarak sunabilmekte, yetkili teknik personel ile arızalar veya durum raporunu paylaşarak yine oluşabilecek arıza veya durmaların önüne geçmeniz sağlanır. Ortalama 3 yıl gibi bir süre bakım gerektirmeyen yapısı ve kompakt bakım kiti ile dakikalar içerisinde makineniz tüm hayati parçaları güncellenmiş olacak ve sanki makinenizi ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edebileceksiniz.

Hangi yüzeylere baskı alabilir

Cam , metal, plastik, vakum ambalaj, streç, laklı yüzeyler, karton, kağıt, kraft, ahşap, taş vb yüzeylere sorunsuzca baskı alabilirsiniz. 

Üstelik girintili yüzeylerde 30mm kadar uzaklıktan püskürtme yeteneğine sahip olan LT800 inkjet kodlama makinesi temassız yazdırma özelliği sayesinde sınır tanımaz.

Translate »