LT800inkjetkodlama

LeadTech LT800 inkjet kodlama

LeadTech LT800

Endüstriyel Kodlama

LeadTech LT800 inkjet kodlama makinesi ile 5 satır’a kadar Kolay, Temiz, Kararlı bir şekilde ürünlerinizin üzerine tarih, saat, sayaç, karekod, logo, barkod, grafik, text, numerik formatlarda baskılar alabilirsiniz.

Sorular & Cevapları

5 satır

LT800 endüstriyel
inkjet kodlama

LT800

"Her zaman stabil ve ekonomik çalışan inkjet kodlama makinelerimiz ve 23 yılda memnuniyet oluşturabildiğimiz 1600'ün üzerinde iş ortağımız ile işimiz sadece kodlama"
DROPJET
inkjet kodlama makineleri

LeadTech Lt800

Endüstriyel inkjet kodlama ile tüm yüzeylere temazsız ve milyonlarca adet ürüne baskı alabilirsiniz.

Daha Fazlası

Kompakt Yapı

Bakım ve sarf malzemeler kompakt yapısı sayesinde hızlıca değişir, her zaman tertemiz kalır ve uygun maliyet oluşturur.

Uygulama

patentli yazdırma

Patentli yazdırma kafası ile tertemiz açılış ve yazdırma sağlayan LT800 inkjet kodlama makinesi, yazdırma kafası içerisinde pozitif hava oluşturur ve daima sorunsuz baskılar almanızı sağlar

Uygulama

Hızlı

450mt/dakika hızı ile hattınızın yavaş veya çok hızlı olmasına bakmaksızın stabil ve düzgün baskılar almanızı sağlar

Uygulama

tüketim

Lt800 endüstriye inkjet kodlama makinesi, mevcut inkjet kodlama makinelerine göre %40 sarf tüketiminde size tasarruf sağlar

Uygulama

hangi yüzeylere baskı alabilirim ?

Lt800 endüstriyel inkjet kodlama makinesi ile plastik, cam, metal, vakum ambalaj, kraft, laklı yüzeyler, karton, koli vb yüzeylere sorunsuzca baskı alabilirsiniz.

Uygulama

Font Seçenekleri

Lt800 endüstriye inkjet kodlama makinesi,  farklı font ve font tipi seçenekleri ile özrgürce baskılar almanızı sağlar. Ayrıca %100 Türkçe dilimize uyarlı klavye ve sistem dili ile basitçe kullanımı amaçlar.

Uygulama

Sorular & Cevapları

Diğer Ürünlerimiz

Tjet HM6

12,7 mm yükseklik 1000 mm genişlikte plastik, metal, ahşap, cam, kağıt, karton ve kraft yüzeylere baskı alabileceğiniz, 12 satır el tipi inkjet kodlama makinesi.

Tjet HM6 XL

25 mm yükseklik 1000 mm genişlikte plastik, metal, ahşap, cam, kağıt, karton ve kraft yüzeylere baskı alabileceğiniz, 8 satır el tipi inkjet kodlama makinesi.

JetStamp 990MP

2 satır toplam karakter tarih, saat, sayaç baskı alabileceğiniz el tipi inkjet kodlama makinesi

JetStamp 1025

25 mm yükseklik 65 mm genişlikte plastik, metal, ahşap, cam, kağıt, karton ve kraft yüzeylere baskı alabileceğiniz, 12 satır el tipi inkjet kodlama makinesi.

Tjet500 Plus

50 mm yükseklik 1000 mm genişlikte plastik, metal, ahşap, cam, kağıt, karton ve kraft yüzeylere baskı alabileceğiniz, 12 satır el tipi inkjet kodlama makinesi.

Tjet500

12,7 mm yükseklik 1000 mm genişlikte plastik, metal, ahşap, cam, kağıt, karton ve kraft yüzeylere baskı alabileceğiniz, 12 satır el tipi inkjet kodlama makinesi.

Jetstamp 970MP

12,7 mm yükseklik 65 mm genişlikte plastik, metal, ahşap, cam, kağıt, karton ve kraft yüzeylere baskı alabileceğiniz, 6 satır el tipi inkjet kodlama makinesi.

KalemJet 798

1 satır 40 karakter kağıt, karton ve kraft gibi emici yüzey el tipi kodlama makinesi

Tjet HM6

8 satır'a kadar en ekonomik ve sorunsuz el tipi inkjet kodlama makinesi