Uygulamalar

Tjet300 Uygulamalar

Kalemjet 798 Uygulamalar

Jetstamp 790MP Uygulamalar

Jetstamp 970MP Graphic Uygulamalar

Jetstamp 940MP Uygulamalar

Translate »

Önemli Bilgilendirme:

29 Nisan - 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında çalışma saatlerimiz 

Sadece Hafta-içi olmak kaydı ile 09:00 -16:00 arası olarak düzenlenmiştir ve firmamız belirtilen tarih ve saat aralığında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu saatler dışında, bilgi ve siparişlerinizi | e-posta : info@dropjet.com.tr . | Cep Telefonu : 0530 413 7001' den bize iletebilirsiniz.

 


 

TJET | HM6|

3 ile -12,7 mm aralığında baskı yüksekliği ve 8 satır kodlama imkanı ile stoklarımızda,

 TARİH,SAAT,SAYAÇ ,LOGO,BARKOD,KAREKOD,DATAMATRIX KOD, yazdırabilirsiniz.

Plastik, metal, ahşap, vakum ambalaj, tekstil, kağıt, karton, kraft, koli vb.. tüm ürünler için 3 ila - 12,7 mm arasında baskı yüksekliği ve özellikle Palet üzeri ısıl işlem, koli kodlama için avantaj sağlayan 25 mm baskı yüksekliği  ile taşınabilir inkjet kodlama da bakım ,inceltici, yıkama solventi ve bilgisayar cep telefonu vs.. gerektirmeden, kartuşlu sistemi ile sorunsuzca yazdırabilirsiniz.

Üstelik N11 ile vade farksız 6 Taksit

TJET | HM6-XL|

3 ile -25 mm aralığında baskı yüksekliği ve 8 satır kodlama imkanı ile stoklarımızda,

TARİH,SAAT,SAYAÇ ,LOGO,BARKOD,KAREKOD,DATAMATRIX KOD, yazdırabilirsiniz.

Plastik, metal, ahşap, vakum ambalaj, tekstil, kağıt, karton, kraft, koli vb.. tüm ürünler için 3 ila - 25 mm arasında baskı yüksekliği ve özellikle Palet üzeri ısıl işlem, koli kodlama için avantaj sağlayan 25 mm baskı yüksekliği  ile taşınabilir inkjet kodlama da bakım ,inceltici, yıkama solventi ve bilgisayar, cep telefonu, klavye vs.. gerektirmeden, kartuşlu sistemi ile sorunsuzca yazdırabilirsiniz.

Üstelik N11 ile vade farksız 6 Taksit